
Pođimo na Jadovno 26. juna 2011.
Kod Šaranove jame na Jadovnu, 26. juna 2011., služiće se Parastos Jadovničkim žrtvama i održati sabranje povodom obilježavanja Dana sjećanja na Jadovno, na sedamdesetu godišnjicu stradanja. Organizatori okupljanja su Odbor za Jadovno Gornjokarlovačke Eparhije, Srpsko narodno vijeće iz Hrvatske i UG Jadovno 1941. iz Banje Luke. Zainteresovani za put iz Banje Luke da se jave na broj telefona udruženja: 051/ 333-588 ili 051/ 333-500. ili putem elektronske pošte: [email protected] Polazak autobusa je sa parkirališta kod Kastela u 5.00 časova. Usputne stanice za putnike su Prijedor i Novi Grad. Zainteresovani za put sa područja R. Srbije da se jave na broj telefona Odbora za Jadovno pri Asocijaciji izbjegličkih i drugih udruženja













