
Oslobođenje od stida
Odbor koji je 1984. osnovao Dobrica Ćosić, borio se za pravo na mišljenje u slučaju Šeksa, Tuđmana, Demaćija, Šešelja, Izetbegovića iako se ni sa kim od njih nije slagao, a pogledajte današnje srpske borce za pravo na mišljenje Jedan deo samozvane liberalno-demokratske elite Srbije, potpomognut, opet samozvanim, nezavisnim i slobodnim medijima, telali ovom zemljom, bogami i u regionu, naročito poslednjih dvadesetak meseci, o tome kako Srbiju prekriva plašt diktature, najcrnji mrak u kojem nije dopušteno pravo javnog iznošenja mišljenja. A kako mi znamo za te i takve osobe i stavove? Pa iz medija. Kako sad to? Biće da se ovde nešto ne uklapa, nije logično, ali dobro… Šta je u













