
МОЛБА ЗА ОПРОШТАЈ УПУЋЕНА СРПСКИМ ЖРТВАМА
Миливоjе Иванишевић Директор београдског Института за истраживање српских страдања у 20. виjеку Миливоjе Иванишевић упутио jе “Молбу за опроштаj” српским жртвама у Сребреници зато што ће предсjедник Владе Србиjе, “можда, бити принуђен да дође у Поточаре и ода почаст њиховим убицама”. Иванишевић у саопштењу наводи да jе тешку обавезу да затражи опроштаj од српских жртава добио од “чланова Српске академиjе наука и уметности и Академиjе наука и умjетности Републике Српске, свештеника СПЦ, бивших министара и генерала Србиjе и Републике Српске те више београдских породица”. “Ово jе наjвише што ми коjи тражимо опроштаj сада можемо да учинимо и у чему нас нико не може спречити”, истиче Иванишевић, уз напомену да jе













