НИКОЛИЋ НЕЋЕ ИЋИ У СРЕБРЕНИЦУ
Предсjедник Србиjе Томислав Николић Предсjедник Србиjе Томислав Николић неће ићи у Сребреницу, изjавио jе савjетник предсjедника Иван Мркић. Мркић jе нагласио да би Николић то учинио када би друга страна спремна да се поклони српским жртвама. “Као што смо више пута обjашњавали, председник би био спреман да се поклони муслиманским жртвама у Сребреници пошто би исто учинио (бошњачки члан Предсjедништва БиХ) Бакир Изетбеговић у Кравицама, Братунцу и другим местима”, рекао jе Мркић београдском листу “Данас”. Он jе нагласио да би предсjедник Србиjе ишао са Изетбеговићем на мjеста на коjима су страдали невини, али да ниjе морално правити разлику међу жртвама. Николићева прес-служба саопштила jе у понедjељак, 29. jуна, да jе












