
Petar Milatović Ostroški: O vlaškom separatizmu u Srbiji se „hrabro“ ćuti!
Deo Vlaha u Srbiji su drugi Šiptari koji čekaju pogodnu priliku da zariju nož u leđa Srbiji, naročito oni koje predvodi Dimitrije Kračunović, Titov oficir, koji je davno naoružao svoje sledbenike oružjem iz Rumunije (o čemu sam svojevremeno pisao u glasovitom „Glasu Srba“ 1996. godine!), a na razbijanju Srbije radi i takozvani „Forum za kulturu Vlaha“ čije je sedište u Boru i na njegovom čelu je Dragomir Dragić koji je i osnivač te separatističke antisrpske organizacije. Toj separatistčkoj organizaciji pripada doktor Balašević iz Bora, koji umesto da leči ljude u domu zdravlja, on u toku radnog vremena drži političke sastanke u ordinaciji i razrađuje strategiju vlaškog separatizma pod patronatom Rumunije.












