
Пљување по Републици Српској
(Реаговање на интервjу Срђе Поповића обjављен у листу „Дневни aваз“ 11. 01. 2011. године) Постоjи неки чудан разлог због коjег известан броj jавних личности из тзв. „круга двоjке“ не пропуштаjу нити jедну прилику да пљуну на себе и своjе. Тако jе београдски адвокат Срђа Поповић, дана 11. 01. 2011. године, дао интервjу дневном листу „Дневни аваз“, под насловом „Срђа Поповић о прослави Дана РС: Била jе то рехабилитациjа Караџића и Младића!“, у коме jе доследно, онако грубо (другосрбиjански) оплео по Републици Српскоj и Србима преко Дрине. Текст jе, разуме се, реакциjа на прославу 20 година постоjања Републике Српске. Осећам професионалну обавезу да колеги Поповићу укажем на пар политичких и правних констатациjа












