
Бол за 12 беба никада неће стати, до краја године публикација о страдању
Предсједник Републике Српске Милорад Додик рекао је данас да бол за 12 беба никада неће престати и нагласио да је њихово страдање обиљежило историју Бањалуке и цијели протекли рат јер је то била трагедија планетарног карактера која је могла бити спријечена само једном одлуком. Додик је рекао да ће до краја године бити припремљена публикација којом ће се обиљежити и сачувати од заборава злочиначки чин који никада није имао судски епилог. На тај начин, додао је он, биће сачуван од заборава овај догађај који на симболичан начин говори о намјери да се српски народ уништи на овим просторима у самом зачећу. “Агонија, патња и бол породица су неописиви”, рекао је












