
Šta slijedi nakon fotografije s nožem na Fejsu i poziva na “ljutu travu”
“Ovako svaki dan… Bravo policija… Bravo DORH..! Klanje je za vas normalna stvar”, napisao je na svom Facebook profilu bivši ministar unutrašnjih poslova Ranko Ostojić Sada bi, stvarno, trebalo biti dosta. Jer, što se još treba dogoditi nakon slikanja na Facebooku, s nožem u ruci i kipom Ante Pavelića, kako bi Andrej Plenković i njegova Vlada HDZ – Most napokon krenuli u rat s desnim ekstremizmom u Hrvatskoj? Prijetnje je – riječima i slikom – uputio izvjesni Josip Ćubelić i adresirao na Arsena Bauka i Ranka Ostojića, dvojac SDP-ovih saborskih zastupnika, kojima bi, vidi se, rado presudio. U poplavi gadosti i šovinizama koja kruži internetskim društvenim mrežama, niko, vjerovatno, ne bi ni znao za spomenute prijetnje da Ranko












