
САРАЈЕВО – ВЕЛИКА ГРОБНИЦА СРБА
БАЊАЛУКА, 25. ОКТОБРА /СРНА/ – Директор Републичког центра за истраживање рата, ратних злочина и несталих лица Милорад Коjић изjавио jе Срни да jе Сараjево велика гробница Срба и да су многа тиjела српских жртава измjештана на различите локациjе, што ниjе било могуће радити без знања сараjевских политичких структура. “То jе организовано измиjештање тиjела страдалих Срба и сада сигурно поjедина лица коjа у Сараjеву обављаjу одговорне функциjе могу дати одговоре гдjе су српска тиjела пренесена”, рекао jе Коjић. Он каже да jе краjње вриjеме да и бошњачки политичари у Сараjеву прихвате чињеницу да jе таj град био мjесто гдjе су чињени страшни злочини над српским цивилима и да би за те













