
Сећање на убиство српских девојчица у Сарајеву (фото)
Због чега одговора нема 23 године? Хладнокрвно убиство девојчица Милице Лаловић и Наташе Учур на Грбавици 11. марта 1995. године , не интересује Сипу и Тужилаштва БиХ. Породицама убијених девојчица остаје туга и неодговорена питања ко је и због чега наредио снајперисти тзв. АР БиХ да упути смртоносне хице и то у примирју. Радојка, мајка Наташе Учур, није смогла снаге да прича, заплакала је на помен кћерке и на трагичан догађај из марта 95-те. (Катера) Извор: Васељенска ТВ Везане вијести: Годишњица убиства српских дјевојчица на Грбавици | Јадовно …












