
Призивају да запад казни Српску
Рамиз Салкић (СДА), потпредседник РС, наставља да распламсава верску и националну мржњу. Стевандић: Бошњачка мржња јача жељу за самосталношћу РС Потпредседник Републике Српске Рамиз Салкић поново је, не бирајући речи, брутално напао РС за “дискриминацију и сегрегацију Бошњака”. И директно запретио! – Власти Српске систематски покушавају да разбију БиХ. Негирају њене институције, негирају геноцид над Бошњацима, наш идентитет и “босански језик”. Хоће да изолују Бошњаке у РС, али ми им поручујемо да нећемо седети скрштених руку – поручио је Салкић, не бирајући речи. – Негирањем босанског језика у образовном систему РС у овом тренутку се спроводи највећа дискриминација на европском тлу. Уверен сам да Влада и председник РС морају бити












