
Вулин очекује извињење вође Исламске заједнице у БиХ
Министар за рад, запошљавање, борачка и социјална питања Александар Вулин изјавио је данас да очекује извињење вође Исламске заједнице у БиХ Хусеина Кавазовића, који је Србе назвао Власима. “Ако му се омакло да то каже, онда се надам једном извињењу, а ако се није омакло, то не смије никада да се понови”, рекао је Вулин у Сомбору, коментаришући изјаву предсједавајућег Председништва БиХ Бакира Изетбеговића, који је рекао да се Кавазовићу “омакло” да Србе тако назове. Вулин је навео и да га чуди како се никад никоме не омакне да каже да су Срби њихова браћа, да је лијепо што живе у Сребреници и да на изборима треба да побиједи онај













