
Деведесете: На удару звијери
Деведесетих година прошлог вијека, поново је Звијер са Запада, лажно се представљајући као међународна заједница! кренула у ново “освајање” свијета не бирајући начине и средства да би реализовала свој циљ (уосталом, та Сила Зла, произашла из духовне и моралне деструкције западне цивилизације, тако је овладала и са самим Западом преобразивши га, у знатној мјери, у једну сасвим нову, сатанистичку, антихришћанску цивилизацију – у Звијер!) Прве и највеће жртве Новог свјетског поретка постали су Срби који су му се “нашли на путу” и то не само геостратешки већ још и више својим супротним (аутохтоним и самосвојним) вриједносним системом – Звијер је донијела одлуку: морају се, ако не потпуно уништити а онда












