
Почаст невиним жртвама НАТО агресије у Нишу
Ниш – Пуних 18 година од бомбардовања наше земље тешко је разумети зло које су исказале силе НАТО-а. Још теже је схватити страховит злочин над нашим народом и зато овде и на овом месту у Нишу постављамо само једно питање – каква су то претња светским моћницима у спровођењу права и демократије били трудница и њена нерођена беба, невина деца и цивили да би нас бомбардовали и уништавали више од два и по месеца. Зато се зло над небом Србије у пролеће 1999. године никада неће заборавити. Овим речима се обратио присутним грађанима Ниша на комеморативном скупу поводом Дана сећања на невине жртве државни секретар у Министарству за рад, запошљавање










