
Дудаковић: Рат још није завршен!
Пензионисани генерал такозване Армије БиХ Атиф Дудаковић оптужио је Србе за “агресију и геноцид” над Бошњацима и поручио да рат још није завршен. Дудаковић је рекао да “садашње генерације кажу да је овај рат незавршен и да је само престала пуцњава”. “Које су то борбе и која су искушења кроз која пролазимо и кроз која ћемо пролазити? Шта треба радити? Да ли има опасности? Има их! И то много”, поручио је Дудаковић протеклог викенда на трибини у Коњицу коју су локални ратни ветерани организовали у оквиру обиљежавања Дана малољетних добровољаца такозване Армије БиХ. Како преноси “Еуроблиц”, Дудаковић је на трибини, дочекан са ратним заставама такозване Армије БиХ и као херој,













