
Sjećanje na žrtve bombardovanja RTS-a
Polaganjem vijenaca i paljenjem sveća kod spomenika “Zašto?”, noćas u dva sata i šest minuta, porodice, kolege i prijatelji odali su poštu radnicima RTS-a poginulim u bombardovanju 1999. godine. U napadu NATO-a ubijeno je 16 radnika. Tačno u dva sata i šest minuta navršilo se 18 godina od pogibije 16 radnika Radio-televizije Srbije, koji su stradali u NATO bombardovanju. Porodice, kolege i prijatelji minutom ćutanja odali su počast stradalima, položili vijence i upalili svijeće kod spomenika “Zašto?” u Tašmajdanskom parku. U ime porodica prisutnima se obratio Milorad Medić. Vijence su položili Ilija Cerović, v. d. direktora Televizije Srbije i Dragan Karadžić, zamjenik predsjednika Upravnog odbora RTS-a. NATO je 23. aprila










