
SUTRA PARASTOS ZA 60 UBIJENIH SRBA IZ PODRAVANJA
U novoizgrađenoj Crkvi Svete Ognjene Marije u Podravanju kod Srebrenice sutra će biti služen parastos za 60 ubijenih srpskih vojnika i civila iz ovog sela, od kojih su 32 poginula 24. septembra 1992. godine. Nakon toga biće položeno cvijeće na spomen-ploču koja je prije tri godine postavljena i osveštana na zidu lokalne crkve. Odavanje pošte i služenje parastosa, koji će biti održan u organizaciji Boračke organizacije Srebrenice, mještana Podravanja i porodica nastradalih, biće prilika i za podsjećanje na stradanje Srba iz ovog sela prije 23 godine za šta još niko nije odgovarao. Među ubijenim 24. septembra 1992. godine bilo je i sedam žena iz Podravanja. Tada su muslimanske snage iz













