
Ослобођење од стида
Одбор који је 1984. основао Добрица Ћосић, борио се за право на мишљење у случају Шекса, Туђмана, Демаћија, Шешеља, Изетбеговића иако се ни са ким од њих није слагао, а погледајте данашње српске борце за право на мишљење Један део самозване либерално-демократске елите Србије, потпомогнут, опет самозваним, независним и слободним медијима, телали овом земљом, богами и у региону, нарочито последњих двадесетак месеци, о томе како Србију прекрива плашт диктатуре, најцрњи мрак у којем није допуштено право јавног изношења мишљења. А како ми знамо за те и такве особе и ставове? Па из медија. Како сад то? Биће да се овде нешто не уклапа, није логично, али добро… Шта је у













