
Горњи Драгаљевац код Бијељине: Служен парастос погинулим борцима
У Горњем Драгаљевцу код Бијељине данас је служен парастос и положени вијенци као знак сјећања на све погинуле борце одбрамбено-отаџбинског рата и све оне који су животе дали у Народно-ослободилачкој борби у Другом свјетском рату. Сваке године треће недјеље васкршњег поста, мјештани, чланови породица, саборци и пријатељи одају пошту погинулима из овог мјеста, а данас је скупу присуствовао и велики број високих званица. Међу њима су били српски члан Предсједништва БиХ Младен Иванић, посланици у Народној скупштини Републике Српске, градоначелник Бијељине Мићо Мићић, представници политичких партија, као и предсједник Борачке организације Републике Српске Миломир Савчић. Иванић је истакао да младе генерације не заборављају погинуле, како у посљедњем рату, тако ни












