
СРАМОТА НА ХРВАТСКОЈ ТЕЛЕВИЗИЈИ: У Јасеновцу се играо фудбал, било је забава (ВИДЕО)
Игор Вукић, проусташки ревизиониста, а који је иначе и адвокат “Друштва за истраживање троструког логора Јасеновац”, гостовао је јуче у емисији “Бујица” на З1ТВ Игор Вукић, проусташки ревизиониста, а који је иначе и адвокат “Друштва за истраживање троструког логора Јасеновац”, гостовао је јуче у емисији “Бујица” на З1ТВ, где се свим снагама трудио да оправда, умањи или негира злочине усташког режима и НДХ, а највећа срамота је изјава “анонимног сведока Јасеновца”, који је рекао да се “недељом играо фудбал и да су биле приређиване приредбе”, а касније је ту изјаву потврдио и Вукић. Емисија је почела класичном јадиковком хрватских екстремиста о томе како “за време комунизма није било могуће истраживати













