
Ravnogorci položili cvijeće na spomenik palim borcima
Članovi Ravnogorskog pokreta otadžbine Srpske danas su položili cvijeće na Spomenik palim borcima u Višegradu, a potom su krenuli u Dobrunsku Rijeku, gdje će biti obilježene 72 godine od hapšenja načelnika Štaba vrhovne komande Jugoslovenske vojske u otadžbini đenerala Dragoljuba Mihailovića. Predsjednik Predsjedništva Boračke organizacije Republike Srpske /BORS/ Duško Miletić rekao je da je BORS organizacija koja okuplja borce, ratne vojne invalide, porodice poginulih boraca i svoje članice, među kojim je Ravnogorski pokret, te zahvalio članovima ovog pokreta što njeguju tradiciju oslobodilačkih ratova, ne zaboravljajući srpsku tradiciju. “Mi danas ispred ovog spomenika odajemo počast svim poginulim borcima Vojske Republike Srpske. Boračka organizacija Republike Srpske od svog postojanja do danas želi












