
Вулин: Хрватска никоме не би требало да држи лекције
Министар за рад Александар Вулин изјавио је данас да је Хрватска слепа на патње протераних Срба, ускраћивање њихових имовинских и пензионих права, као и на “своје министре који се поносе усташком идеологијом”, додајући и да та земља никоме не би требало да држи лекције. “Земља у којој се као највећи празник прославља протеривање 250.000 држављана те исте државе није земља која би требало било коме да држи лекције”, рекао је Вулин Тањугу. Он је тако коментарисао изјаву потпредседника хрватске владе Боже Петрова који је критиковао власт у Србији, јер није изручила Војислава Шешеља, кога назива ратним злочинцем, у Хаг како би му пресуда 31. маја била изречена у његовом присуству.













