
Бомбе су падале, а ви сте се смејали
НАТО злочин над Србијом већ је дочекао и пунолетство. Они пунолетство поноса овом акцијом, а ми пунолетство мука и живота без наших најмилијих. Не знам где се за ових осамнаест година изгубише онолики поборници за правду? Да нису можда задовољили своје џепове напунивши их, па сад жртве нека броји неко други. Ти људи који су жртвама постали 1999. године, никада неће бити сви побројани, ни оплакани, а многи ни покопани. Страдали су многи тих дана, а од патње за њима и од ужаса осталог иза бомби, страдају данас сви остали. У пролеће, када треба све да оцвета и олиста, цветали су и листали само неправда и смрт. И да неко













