
Počast nevinim žrtvama NATO agresije u Nišu
Niš – Punih 18 godina od bombardovanja naše zemlje teško je razumeti zlo koje su iskazale sile NATO-a. Još teže je shvatiti strahovit zločin nad našim narodom i zato ovde i na ovom mestu u Nišu postavljamo samo jedno pitanje – kakva su to pretnja svetskim moćnicima u sprovođenju prava i demokratije bili trudnica i njena nerođena beba, nevina deca i civili da bi nas bombardovali i uništavali više od dva i po meseca. Zato se zlo nad nebom Srbije u proleće 1999. godine nikada neće zaboraviti. Ovim rečima se obratio prisutnim građanima Niša na komemorativnom skupu povodom Dana sećanja na nevine žrtve državni sekretar u Ministarstvu za rad, zapošljavanje










