
Поново у строју: Обиљежено 25 година Требињске бригаде (ФОТО)
Присјећањем за погинуле саборце, свечаним постројавањем и дефилеом ветерана – у Требињу је данас обиљежено 25 година од оснивања и Дан Требињске бригаде, као успомена на данашњи датум из 1992. године када је ова јединица Војске РС извојевала своју прву ратну побједу. Епископ захумско-херцеговачки и приморски Григорије у цркви Светог цара Лазара служио је јутрос помен борцима јединице палим у Одбрамбено-отаџбинском рату, након чега су у спомен соби Требињске бригаде упаљене свијеће и положено цвијеће. Услиједило је свечано постројавање бораца, изношење ратних застава и дефиле ветерана градским улицама. Дефиле у строју зауставио се на централном спомен-обиљежју „Браниоцима Требиња 1991-1996“, гдје су положени вијенци и цвијеће. Програм је настављен у љетној












