
Sve će to NATO pozlatiti!
Svakog dana, uši su nam sve punije NATO-a. Ne može proći dan u Srbiji, a da neko ne spomene NATO. Ili smo mi mazohisti, pa toliko volimo one koji su nam najviše zla naneli, ili je sve veći broj Srba plaćen da spominje ove nepomenike. Ne znam otkad se to u ovu zemlju uvukla navika da najviše volimo one koji nas najviše mrze, a da najviše mrzimo one koji su nam pomagali? Do kada će taj NATO biti preči od nas samih? Samo se bavimo nekakvim ulascima u organizacije i otvaranjima poglavlja, a živimo u zemlji iz koje svi izlaze i sve se zatvara. Majku nismo u poslednje vreme spominjali











