
Све ће то НАТО позлатити!
Сваког дана, уши су нам све пуније НАТО-а. Не може проћи дан у Србији, а да неко не спомене НАТО. Или смо ми мазохисти, па толико волимо оне који су нам највише зла нанели, или је све већи број Срба плаћен да спомиње ове непоменике. Не знам откад се то у ову земљу увукла навика да највише волимо оне који нас највише мрзе, а да највише мрзимо оне који су нам помагали? До када ће тај НАТО бити пречи од нас самих? Само се бавимо некаквим уласцима у организације и отварањима поглавља, а живимо у земљи из које сви излазе и све се затвара. Мајку нисмо у последње време спомињали











