
OBILJEЖAVANJE 25 GODINA OD STRADANJA MAJORA MILANA TEPIĆA
Polaganjem cvijeća i paljenjem svijeća na spomen-obilježju u Komlencu u Kozarskoj Dubici sutra će biti obilježeno 25 godina od stradanja narodnog heroja, majora Milana Tepića. Predsjednik Boračke organizacije opštine Kozarska Dubica Dragoljub Ćibić potvrdio je da će pomen Tepiću, u okviru programa obilježavanja “Septembarskih dana odbrane”, biti održan u 10.00 časova na mjesnom groblju u Komlencu. Major Jugoslovenske narodne armije Milan Tepić poginuo je 29. septembra 1991. godine u bjelovarskoj kasarni na Bedeniku, nakon što je digao u vazduh vojno skladište i sebe, ne želeći da prepusti neprijatelju oružje kojim bi ubijao njegove vojnike. Za taj junački čin major Tepić je odlukom Predsjedništva Socijalističke Federativne Republike Jugoslavije posthumno odlikovan Ordenom







![„Treba to zabraniti! Mene je strah i kada ih pogledam“, kaže za pokrivene žene Mostarka Kristina Milićević [Al Jazeera/Sanel Kajan]](https://jadovno.com/wp-content/uploads/2016/09/mostar_grafiti_main.jpg)


![Više nije riječ o praznicima Republike Srpske, nego o direktnom osporavanju državnog pravosuđa, ističe OHR [Al Jazeera]](https://jadovno.com/wp-content/uploads/2016/09/Americka_ambasada_u_Sarajevu.png)

