
ОБИЉЕЖАВАЊЕ 25 ГОДИНА ОД СТРАДАЊА МАЈОРА МИЛАНА ТЕПИЋА
Полагањем цвијећа и паљењем свијећа на спомен-обиљежју у Комленцу у Козарској Дубици сутра ће бити обиљежено 25 година од страдања народног хероја, мајора Милана Тепића. Предсједник Борачке организације општине Козарска Дубица Драгољуб Ћибић потврдио је да ће помен Тепићу, у оквиру програма обиљежавања “Септембарских дана одбране”, бити одржан у 10.00 часова на мјесном гробљу у Комленцу. Мајор Југословенске народне армије Милан Тепић погинуо је 29. септембра 1991. године у бјеловарској касарни на Беденику, након што је дигао у ваздух војно складиште и себе, не желећи да препусти непријатељу оружје којим би убијао његове војнике. За тај јуначки чин мајор Тепић је одлуком Предсједништва Социјалистичке Федеративне Републике Југославије постхумно одликован Орденом







![„Треба то забранити! Мене је страх и када их погледам“, каже за покривене жене Мостарка Кристина Милићевић [Al Jazeera/Sanel Kajan]](https://jadovno.com/wp-content/uploads/2016/09/mostar_grafiti_main.jpg)


![Више није ријеч о празницима Републике Српске, него о директном оспоравању државног правосуђа, истиче ОХР [Ал Јазеера]](https://jadovno.com/wp-content/uploads/2016/09/Americka_ambasada_u_Sarajevu.png)

