
A ti, narode srpski, liži ruku koja te tuče
Juče, posle onakve presude Ratku Mladiću, vidim i neke vesti koje govore o tome kako je presuda isto tako važna za ulazak Srbije u EU, jer ćemo, na taj način, čistih ruku ući u ono iz čega svi pametni izlaze. Ko nije očekivao onakvu presudu, taj nije baš pri sebi, ali ko kaže da je takva presuda pravična, taj je, ili sasvim raskrstio sam sa sobom, ili je plaćen da tako misli. I nije lako jahati na tom talasu presude Ratku Mladiću, a reći nešto novo posle svih onih koji se upinju da kažu kako je to nepravda na sto različitih načina. Smatram da je glupo uopšte komentarisati dublje tu











