
Ratni komandant paravojne jedinice ZNG “Tigrovi” kandidat za ministra odbrane
Kandidat za novog hrvatskog ministra odbrane je penzionisani general Tomislav Medved, ratni komandant „Tigrova“, objavio je premijer Tihomir Orešković. “Imamo ministra branitelja, to je general Tomo Medved. Danas smo seli, upoznali se. Čast mi je što imamo branitelja ovog kalibra. Bićemo partneri, upoznali smo se prošle sedmice. Čestitam, dobro došao u tim’, rekao je Orešković novinarima u Saboru. Kako kaže, novi ministar branitelja će imati stopostotnu podršku i njega kao partnera da rešavamo probleme koje imaju. “On će biti ključna figura ne samo kao ministar, već i kao partner u vladi”. Medved je zahvalio premijeru i Domoljubnoj koaliciji što su prepoznali njega kao osobu spremnu da preuzme tu veoma odgovornu













