
Нормализација односа Београда и Загреба подразумјева повратак Срба у РСК
Нормализација односа Хрватске и Србије подразумијевала би повратак српске етничке заједнице на подручје Републике Српске Крајине чиме би се поново оцртале границе те државе, оцијенио је лидер Српске листе у Црној Гори Добрило Дедеић. Он сматра да Србија не смије због било чега, па ни Европске уније, “затворити српско питање на подручју овакве данашње Хрватске”. “И то не због територијалних аспирација, колико због потребе да се злочин и окупација не забораве. Уосталом, зашто би се попуштало некоме ко има системске разлоге за искључиво лоше или затегнуте односе са Србијом и Србима у региону”, запитао је Дедеић. Лидер Српске листе у Црној Гори сматра да Хрватска нема интерес да у пуном












