
Devedesete: Na udaru zvijeri
Devedesetih godina prošlog vijeka, ponovo je Zvijer sa Zapada, lažno se predstavljajući kao međunarodna zajednica! krenula u novo “osvajanje” svijeta ne birajući načine i sredstva da bi realizovala svoj cilj (uostalom, ta Sila Zla, proizašla iz duhovne i moralne destrukcije zapadne civilizacije, tako je ovladala i sa samim Zapadom preobrazivši ga, u znatnoj mjeri, u jednu sasvim novu, satanističku, antihrišćansku civilizaciju – u Zvijer!) Prve i najveće žrtve Novog svjetskog poretka postali su Srbi koji su mu se “našli na putu” i to ne samo geostrateški već još i više svojim suprotnim (autohtonim i samosvojnim) vrijednosnim sistemom – Zvijer je donijela odluku: moraju se, ako ne potpuno uništiti a onda












