
Bombe su padale, a vi ste se smejali
NATO zločin nad Srbijom već je dočekao i punoletstvo. Oni punoletstvo ponosa ovom akcijom, a mi punoletstvo muka i života bez naših najmilijih. Ne znam gde se za ovih osamnaest godina izgubiše onoliki pobornici za pravdu? Da nisu možda zadovoljili svoje džepove napunivši ih, pa sad žrtve neka broji neko drugi. Ti ljudi koji su žrtvama postali 1999. godine, nikada neće biti svi pobrojani, ni oplakani, a mnogi ni pokopani. Stradali su mnogi tih dana, a od patnje za njima i od užasa ostalog iza bombi, stradaju danas svi ostali. U proleće, kada treba sve da ocveta i olista, cvetali su i listali samo nepravda i smrt. I da neko













