
У току израда “Српског зида плача” у Београду
Удружење породица киднапованих и убијених на Косову и Метохији најавило је израду српског зида плача “Убијени Срби у `Бљеску` и `Олуји`”. Поручили су да ће “Српски зид плача” остати код Скупштине Србије док не буде задовољена правда косметских жртава. Из Удружења је саопштено да је, осим постојећих паноа “Косметске жртве” и “Српске жртве – Сребреница 1992. година”, тренутно у изради пано са фотографијама “Убијени Срби у `Бљеску` и `Олуји` – Жртве САО Крајине од стране НДХ”. У изради су и панои, гдје ће бити приказани убијени војници ЈНА у Словенији 1990. године. Извор: СРНА Везане вијести: „Српски зид плача-Сребреница 1992“, испред Скупштине Србије … Држава да заштити „српски зид плача“












