
PRIZNANJE HRVATA MONSTRUMA: Ubio sam 145 Srba!
BUENOS AJRES – Argentinska policija traga za hrvatskim državljaninom Lunom Terzićem Nikolićem, koji je tokom ratova u Hrvatskoj, prema sopstvenom priznanju, ubio 145 Srba. Potera je organizovana nakon što je Terzić u Argentini pokušao da ubije poznanicu, posle čega je pobegao. Prema pisanju argentinskih medija, Terzić je upoznao svoju nesuđenu žrtvu preko društvenih mreža, nakon čega su se sreli˝. Šok s interneta – Posle samo tri dana ona ga je pozvala da dođe u gradić Rio Grande. Pošto nije imao gde da se smesti, ona ga je pozvala u svoju kuću. Nakon nekoliko dana usledio je pravi šok za ženu kada je, posredstvom interneta, saznala za Terzićeve zločine u Hrvatskoj











