
KONKURS ZA SPOMENIK NA UŠĆU BIĆE PONOVLJEN
Predsjednik Odbora za podizanje spomenika Goran Vesić Konkurs za spomenik “Srpskom narodu i građanima Srbije stradalim za otadžbinu u oružanim sukobima od 1990. godine na prostoru bivše Jugoslavije”, koji bi trebalo da bude postavljen na beogradskom Ušću, biće ponovljen, jer nijedan od pristiglih radova nije zadovoljio kriterijume za prvu nagradu. Gradski menadžer Goran Vesić, koji je i predsjednik Odbora za podizanje spomenika, najavio je da će Odbor u najkraćem mogućem roku raspisati konkurs za dodjelu prve nagrade i u njega uključiti detaljnije kriterijume. “Kompleks će biti građen da traje vekovima i da odgovora zahtjevima i naroda i države, ali i struke. Rukovodeći se time doneli smo odluku da ne dodelimo













