arrow up

Подијелите вијест:

КАМЕНОВАНА ЗГРАДА СРПСКЕ ОПШТИНЕ

kosovska_mitrovica.jpg

КОСОВСКА МИТРОВИЦА, 5. ЈУЛА /СРНА/ – Непозната
лица каменовала су ноћас након поноћи зграду српске општине Косовска Митровица, коjа се налази у сjеверном диjелу града у близини главног моста на риjеци Ибар, jавио jе дописник Срне.Жртава и повриjеђених ниjе било, а на обjекту jе
причињена мања материjална штета.

 

Предсjедник општине Крстимир Пантић за Срну каже да jе синоћњи напад веома симптоматичан, jер се догодио у тренутку када у близини зграде ниjе било ни припадника косовске полициjе, ни КФОР-а, иако се њихове патроле непрестано налазе у овом мултиетничком диjелу града.

 

Пантић jе осудио напад и захтиjева од припадника КФОР-а и косовске полициjе да повећаjу безбjедност и будност, jер учестали инциденти представљаjу приjетњу ионако крхкоj безбjедносноj ситуациjи.

 

 

Извор: срна

НАЈНОВИЈЕ ВИЈЕСТИ

Branko Graonić

He was born on 23 November 1939 in the village of Velika Žuljevica,

Tomo Lučić

He was born on 1 March 1931 in the village of Bistrica, Žepče

Gojko Lovrić

He was born in 1934 in the village of Klekovci, Bosanska Dubica County,

Jovo Šarović

Prijedor, Aerodromsko settlement He testifies: I was born on 7 January 1937 in

Dobrila Kukolj

Banja Luka She testifies: I was born in one of the most beautiful

Попис
10.502 жртве

Удружење Јадовно 1941. је формирало Централну базу жртава, коју можете претражити уносом појединих података о жртвама.

Календар
Покоља

Одаберите годину или мјесец и претражите све догађаје који су се десили у том периоду.

Донирате путем PayPal-a, кредитне
или дебитне картице​