
Дан државности Србије обележен у Орашцу
Вучић: Све нам је џабе ако немамо људе Орашац – Дан Државности Србије, Сретење, обележен је данас државном церемонијом у Орашцу којој су присуствовалии председник Србије Александар Вучић и председник Републике Српске Милорад Додик. Церемонији су присуствовали и државни врх Србије, као и Републике Српске, велики број званица као и грађана, а претходно је патријарх СПЦ Иринеј служио литургију. Председници Вучић и Додик положили су венац на споменик вођи Првог српског устанка Карађорђу а затим се и обратили окупљенима. Вучић је поручио да ћемо Србију одбранити од утицаја и интереса великих сила, али да је још важније да сачувамо и обновимо наш народ, јер „све нам је џабе ако немамо








