
Обиљежен Дан 11. крупске лаке пјешадијске бригаде
Полагањем вијенаца и прислуживањем свијећа код централног спомен обиљежја погинулим борцима 11. Крупске лаке пјешадијске бригаде у Доњем Дубовику и служењем парастоса у храму Светог Јована Богослова данас је у општини Крупа на Уни обиљежен Дан бригаде. Секретар општинске Борачке организације Раде Милешевић рекао је да су се породице погинулих бораца, ратни војни инвалиди и припадници 11. Крупске лаке пјешадијске бригаде данас осми пут окупили како би се присјетили оних који су у протеклом одбрамбено-отаџбинском рату своје животе уградили у темеље Републике Српске. Пуковник Јован Остојић, који је био командант бригаде од јула 1992. до маја 1995. године, каже да је Крупска бригада извршила све задатке због којих је формирана,











