
Tompson je zlo, a proslavu treba uljuditi zbog Srba
Ratni komandant Specijalne policije u Splitu Jozo Režić smatra da je Marko Perković Tompson “zlo hrvatskog naroda” i poručuje da proslavu “Oluje” treba praviti tako da ona ne vrijeđa Srbe. On je na “Fejsbuku” komentarisao najavu gradonačelnika Knina da će i Marko Perković Tompson uveličati proslavu “Oluje” i ocijenio da taj vid proslave “pali mase za nove sukobe i ratove”. “Tompson je najveće zlo hrvatskog naroda, prodana duša i oganj smrti koji pali ovaj naš napaćeni narod i silu mu usmjerava u pogrešnom smjeru. Najbolje bi bilo tog čovjeka diskvalifikovati iz cijele proslave”, smatra Režić i predlaže: “Proslavu treba svesti na svečanu akademiju na koju treba pozvati i pravoslavnu braću,













