
Balašević peva Hrvatima na godišnjicu akcije “Oluja”!
Poznati novosadski pevač i kantautor Đorđe Balašević, verovali ili ne, pevaće u Hrvatskoj, ni manje ni više nego 4. avgusta, na 21. godišnjicu zločinačke akcije „Oluja“, u kojoj je ubijeno 2.000 i proterano oko 250.000 srpskih civila! Koncert u pulskoj „Areni“ zakazan je za 21 sat, pa će tako srpski pevač nastupati u Hrvatskoj samo veče uoči zvanične državne ceremonije i proslave genocida nad Srbima, na kojoj će zapevati i ozloglašeni srbomrzac Marko Perković Tompson!?! Premda ovo „panonskom mornaru“ nije prvi antisrpski skandal, javnost u Srbiji zgrožena je ovom Balaševićevom odlukom. Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta kaže da nije iznenađen Balaševićevim gestom, jer jedan deo „elite“ u Srbiji












