
HOS-ovci najavili još spomen ploča sa pozdravom ZDS
Nakon Jasenovca i Kutine, veterani HOS-a najavili su za narednu sedmicu postavljanje ploče sa ustaškim pozdravom “Za dom spremni” i u Novoj Gorici, Sesvetama, pa i šire u celoj Hrvatskoj, na kojima će biti uklesana imena još desetorice poginulih dobrovoljaca iz prethodnog rata. Zagreb – Nakon Jasenovca i Kutine, veterani HOS-a najavili su za narednu sedmicu postavljanje ploče sa ustaškim pozdravom “Za dom spremni” i u Novoj Gorici, Sesvetama, pa i šire u celoj Hrvatskoj, na kojima će biti uklesana imena još dešetorice poginulih dobrovoljaca iz prethodnog rata. Premijer Andrej Plenković najavio je ranije, nakon postavljanja takve spomen ploče u Jasenovcu, da će Vlada Hrvaske predložiti odgovarajuće institucionalne i zakonske












