
Skot
Čitao sam kako je Kajl Skot govorio o „varnicama“ između Albanije i Srbije. U svom nadahnutom govoru pozvao je na održavanje dobrih odnosa, sa čim bi se svako normalan morao složiti. Međutim, kako se složiti sa rečenicom koju je ovom prilikom Skot više puta izrekao, a koja glasi: „Ono što Srbiji treba i što treba regionu je manje istorije, a više državnika.“? Da li biste možda hteli da mi potpuno izbrišemo svoje pamćenje, pa da nas vi naučite novoj istoriji koju nam krojite iza leđa već decenijama, i to ne samo nama, već celom svetu? Ili bi lakše bilo da se svi amerikanizujemo, pa da ništa od istorije i nemamo











