
Сарајево и за парастос небезбедно
Федерација БиХ не гарантује сигурност за помен у Добровољачкој. Опело убијеним војницима ЈНА ове године само у Миљевићима Ове године се 3. маја навршава 25 година од злочина над војницима ЈНА у Добровољачкој улици у Сарајеву. Пошто федералне власти не могу да гарантују сигурност свима који би дошли да одају почаст убијенима, Одбор Владе Републике Српске за неговање традиција ослободилачких ратова одлучио је да се помен ове године организује само у Миљевићима у Источном Сарајеву, а не и у федералном Сарајеву. – Донета је изнуђена, али привремена одлука, да се не иде у федерално Сарајево, и то из оправданих разлога – рекао је Дуњић. Према његовим речима, власти у Сарајеву












