
Неки од заробљених имали су повезе на очима
На суђењу бившем команданту Специјалне јединице МУП-а такозване Републике БиХ Драгану Викићу и још тројици оптужених за убиство заробљених припадника ЈНА 1992. године у Сарајеву, бивши полицајац Рефик Шатара рекао је да је био у Полицијској станици Нови Град када су приведени “неки људи у униформама”, те да су неки имали повезе на очима. Шатара је, током свједочења на позив Тужилаштва БиХ, навео да је из ходника Полицијске станице видио како из комбија излазе заробљени војници повезаних очију и у колони уведени у станицу, додавши да су окупљени становници насеља Добриња и припадници Територијалне одбране викали да их треба убити, а Полицијску станицу запалити. “Не знам тачно колико је било












