
ОБИЉЕЖАВАЊЕ ФОРМИРАЊА ОДРЕДА СПЕЦИЈАЛНЕ ПОЛИЦИЈЕ ИЛИЏА
Припадници Осмог одреда Специjалне полициjе Илиџа, у сарадњи са Удружењем ветарана служби безбjедности Републике Српске – Подружница Источно Сараjево и Борачком организациjом Источна Илиџа, обиљежиће данас 22 године од формирања одреда. Предсjедник Подружнице Источно Сараjево Удружења ветарана служби безбjедности Републике Српске Радован Пеjић рекао jе Срни да jе током одбрамбено-отаџбинског рата од 1992. до 1995. године у темеље Републике Српске животе положило 28 припадника Осмог одреда Специjалне полициjе Илиџа. Према програму обиљежавања 22 године од формирања Осмог одреда Специjалне полициjе Илиџа, данас ће у 11.00 часова у цркви Светог Василиjа Острошког на Вељинама бити служен помен преминулим припадницима ове jединице. “У 12.00 часова биће организован сусрет породица погинулих припадника Осмог одреда са













