
Повратак у Федерацију доживио крах
Потпредсједавајући Дома народа федералног Парламента Драго Пузигаћа оцијенио је да је повратак у Федерацију БиХ /ФБиХ/ доживио крах и да су Срби повратници препуштени сами себи. Пузигаћа је навео да је положај Срба у ФБиХ веома тежак и да је генерално проблем Срба што немају посла. “Као да су у путујућем циркусу. Мислим да би сви у БиХ који су за истински повратак требало и да га подрже и да то не буду само декларативне приче”, рекао је Пузигаћа за “Глас Српске”. Он је истакао да без инвестирања у повратничка мјеста и без отварања нових капацитета нема помоћи, наводећи да на подручијима Дрвара, Гламоча, Грахова, Босанског Петровца готово нема никакве













