
Томпсон је зло, а прославу треба уљудити због Срба
Ратни командант Специјалне полиције у Сплиту Јозо Режић сматра да је Марко Перковић Томпсон “зло хрватског народа” и поручује да прославу “Олује” треба правити тако да она не вријеђа Србе. Он је на “Фејсбуку” коментарисао најаву градоначелника Книна да ће и Марко Перковић Tомпсон увеличати прославу “Олује” и оцијенио да тај вид прославе “пали масе за нове сукобе и ратове”. “Tомпсон је највеће зло хрватског народа, продана душа и огањ смрти који пали овај наш напаћени народ и силу му усмјерава у погрешном смјеру. Најбоље би било тог човјека дисквалификовати из цијеле прославе”, сматра Режић и предлаже: “Прославу треба свести на свечану академију на коју треба позвати и православну браћу,













