
Балашевић пева Хрватима на годишњицу акције “Олуја”!
Познати новосадски певач и кантаутор Ђорђе Балашевић, веровали или не, певаће у Хрватској, ни мање ни више него 4. августа, на 21. годишњицу злочиначке акције „Олуја“, у којој је убијено 2.000 и протерано око 250.000 српских цивила! Концерт у пулској „Арени“ заказан је за 21 сат, па ће тако српски певач наступати у Хрватској само вече уочи званичне државне церемоније и прославе геноцида над Србима, на којој ће запевати и озлоглашени србомрзац Марко Перковић Томпсон!?! Премда ово „панонском морнару“ није први антисрпски скандал, јавност у Србији згрожена је овом Балашевићевом одлуком. Председник Савеза Срба из региона Миодраг Линта каже да није изненађен Балашевићевим гестом, јер један део „елите“ у Србији












