
Обавеза српских министара је да брину о Србима
Министар рада Србије Александар Вулин поручио је да сваки српски министар има обавезу да брине о положају Срба у Хрватској или било којој другој земљи. Он је рекао новинарима у Београду да сваки грађанин Србије има обавезу да упозори на нарастање фашизма и да каже шта мисли о томе. Вулин је истакао да се не може рећи да се Срби у Вуковару или било гдје другдје баве фалсификатима и да ће се, када се то ријеши, ријешити и питање ћирилице. “Када тако нешто кажете, онда успостављате колективну кривицу једног народа, а то је последњи пут рађено у НДХ-а када су доношени расни закони. Ако тако размишљате, онда причате о коначном











